دلم بدجوری گرفته ...

در نظر داشته باشید که مخاطب این پست عمومی است اول از همه هم مخاطبش خودم هستم. اگر ادامه این مطلب رو می‌خواهید بخونید لطفا بدون تعصب بخونید و اگر خوندید هم ناراحت نشید . چون چند حالت بیشتر نداره :

  • یا می‌خونید و می‌بینید که مطالب مصداق حالتون نیست (قبل اینکه به این نتیجه برسید پیش خودتون و وجدان خودتون و خدای خودتون یکم فکر کنید بعد نتیجه بگیرید) که در این صورت خوش به سعادتون... برای من گناهکار هم دعا کنید .
  • یا هم که می‌بینید یک جورائی ممکنه که بعضی حرفها در مورد شما هم درست باشه و اگر به این نتیجه رسیدید و تکون خوردید که باز هم خوش به سعادتون
  • حالت آخر هم اینه که در موردتون صدق می‌کنه ولی می‌خواهید با ناراحتی انکارش کنید که اونم از قدیم گفتن :

 آینه چون نقش تو بنمود راست / خود شکن آینه شکستن خطاست.

دلم بدجوری گرفته ...

دلم گرفته از این آدامای هزار رنگ...

آدمایی که با ظاهرشون روزگار می‌گذرونن و پنهان می‌کنند باطن و نیاتشون رو.

حرفشون از دین و خدا و پیغمبره ولی عملشون کیلومترها فاصله داره از خدا و دینش.

مگر غیر از اینه که خدا برای هدایت انسان‌ها پیامبر رو مبعوث کرد ؟ مگر غیر از اینه که پیامبر خدا به پیامبری برگزیده شد تا آدمیت و انسانیت رو در وجود بشر زنده کنه ؟ مگر غیر از اینه که پیامبر برای ارج نهادن به کرامت روح انسان برگزیده شد ؟

خب شماها کجا حرمت انسان و انسانیت رو نگه داشتید ؟ کجاها رفتارتون با سیره پیامبر و ائمه مطابقت داشت ؟ کی معنی عشق رو فهمیدید ؟ شمائی که این روزها این طرف و اونطرف به ابا عبدالله الحسین سلام می‌کنید، چقدر حسین رو می‌شناسی اصلا ؟ آهای خانم محترمی که پاکی و با عفت و با حیا و با حجاب ... چقدر مثل فاطمه رفتار که نه سعی کردی که رفتار کنی ؟ چقدر فاطمه رو شناختی ؟  فاطمه کجا بی تفاوت بود نسبت به آدم‌ها که تو با بی تفاوتی زندگی‌ یک نفر دیگر رو به بازی می‌گیری و بعدش هم عین خیالت نیست ؟ آهای آقای محترمی که زن فقط برات معنی لذت میده و حالا دم از حسین میزنی تا حالا عاشق شدی ؟ معنی عشق رو فهمیدی ؟ عشق علی و فاطمه رو دیدی ؟

آهای شما آدمایی که این روزا عزاداری حسین رو می‌کنید چقدر زندگیتون شبیه به حسین بوده ؟ تا حالا پیش خودتون فکر کردید که آیا حسین نسبت به اطرافیانش بی تفاوت بود یا نه ؟ آیا حسین اگر کسی برای کاری بهش مراجعه می‌کرد می‌گفت الان کار دارم و بنده خدا رو با مشکلش رها می‌کرد ؟ شمائی که می‌خواهی این چند روز زیارت عاشورا بخونی و از حسین بخواهی که شفاعتت کنه، خودت چقدر برای حسین کار انجام دادی ؟ چقدر برای بنده‌های خدا کار انجام دادی ؟ چقدر به وعده‌هات عمل کردی ؟ چقدر آدم بودی ؟  چقدر به کرامت انسان توجه کردین ؟

خدایا من ترجیح میدم در آتش جهنم تو بسوزم ولی در میان این آدمیان دین فروش نباشم... خدایا من خودکشی خواهم کرد و عذاب تو را به جان خواهم خرید ولی تحمل زندگی بین این آدمها رو دیگه ندارم.

خدایا به حرمت عشق علی و فاطمه به ما بیاموز که در عشقمون صادق باشیم.. به ما آدمیت رو عطا کنه ... خدایا من که با بار گناهان سنگینم و با خودکشی که این بار رو هزار هزار بار سنگین تر خواهد کرد  به سوی تو میام رو در آتش خشمت بسوزان ولی این چند صباح باقیمونده آدمیت رو ازم نگیر.

/ 0 نظر / 9 بازدید